strikingstyle@strikingstyle.sk

0 ks 0.00 €


Dodanie tovaru 

 

Tovar dodávame zatiaľ len v rámci Slovenskej republiky.

 

Vysvetlenie pojmov:

Vyexpedovanie znamená, že Vám bude tovar v danom termíne od nás odoslaný, nie doručený!

 

DOSTUPNÉ VARIANTY:

VYEXPEDOVANIE DO 24 HODÍN – znamená, že sa tovar nachádza v našom sklade a bude Vám vyexpedovaný najneskôr do 24 hodín

VYEXPEDOVANIE, KDE JE UVEDENÝ KONKRÉTNY DÁTUM PRÍPADNE ODOSLANIE V DŇOCH – znamená, že sa tovar nachádza u dodávateľa a Vám ho vieme vyexpedovať po objednaní v uvedenom termíne, prípadne v časovom horizonte, ktorý je pri produkte resp. pri veľkosti daného produktu uvedený.

 

TOVAR EXPEDUJEME VŽDY LEN V PRACOVNÝCH DŇOCH A TO NASLEDOVNE:

Tovar, ktorý sa nachádza na našom sklade Vám bude vyexpedovaný najneskôr do 24 hodín, pri platbe na dobierku. Ak ste zvolili platbu bezhotovostným prevodom na účet, bude Vám tovar vyexpedovaný najneskôr do 24 hodín po prijatí platby, t.j. keď nám bude suma za Vami objednaný tovar pripísaná na našom účte.

V prípade, že ste si objednali tovar, ktorý nemáme na našom sklade, ale nachádza sa u dodávateľa, bude Vám vyexpedovaný najneskôr v konkrétny dátum, ktorý bol uvedený pri produkte v čase Vášho objednania pri platbe na dobierku. Ak budete platiť bezhotovostným prevodom na účet, bude Vám tovar vyexpedovaný v konkrétny dátum, ktorý bol uvedený pri produkte v čase Vášho objednania, ale len v prípade, ak nám bude pripísaná platba na našom účte za Vami objednaný tovar. V prípade, ak platba príde neskôr, bude Vám tovar odoslaní do 24 hodín po pripísaní platby na náš účet.  Maximálna doba čakania na úhradu pri bezhotovostnom prevode na účet je 5 pracovných dní. V prípade nepripísania úhrady za Vami objednaný tovar do 5 pracovných dní, bude Vaša objednávka stronovaná a tým pádom predávajúci má nárok na udelenie pokuty kupujúcemu vo výške 33,- Euro vzhľadom na porušenie obchodných podmienok.

V prípade neprevzatia tovaru zo strany zákazníka si vyhradzuje firma Jana Bederová- Striking Style uložiť pokutu vo výške 33,- Euro, na ktorú bude následne vystavená faktúra a poslaná zákazníkovi. Túto sumu je zákazník povinný uhradiť do 14 dní od vystavenia. Ak tak neurobí bude táto situácia riešená podľa obchodného a občianskeho zákona. V prípade, že spotrebiteľ danú zásielku bude opätovne požadovať, musí nám úhradu za tovar vykonať vopred na náš bankový účet, vrátane sumy spojenej s doručením.

Môže sa stať, že Vami objednaný tovar sa u dodávateľa vypredá. V takomto prípade Vás bude predajca informovať o stave vypredaného tovaru. Ďalší postup je na dohovore oboch strán. V prípade, že je objednávka stornovaná kvôli tovaru, ktorý sa už nedá objednať a kupujúci tovar uhradil priamo na bankový účet, bude táto suma vrátená zákazníkovi najneskôr do 5 pracovných dní od stornovania.

V piatok urobené objednávky Vám budú vyexpedované najbližší pracovný deň v prípade, ak sa jedná o tovar s expedovaním do 24h.

V prípade, ak predávajúci nie je schopný dodať spotrebiteľovi všetok objednaný tovar v dohodnutom termíne, kontaktuje v tejto veci v čo v najkratšom čase spotrebiteľa a dohodne sa na ďalšom postupe vyexpedovania a dodania.

 

DODANIE TOVARU PO VYEXPEDOVANÍ:

Tovar cez Slovenskú poštu zvyčajne doručený na druhý deň po vyexpedovaní, maximálne však do 2 pracovných dní.

Tovar doručovaný cez kuriérsku spoločnosť DPD je doručený na druhý pracovný deň po vyexpedovaní.

Nakoľko Vaše objednávky sú doručované cez externé firmy, môže sa stať, že nami odoslaná zásielka nedorazí v nami uvádzanom termíne. V prípade, ak sa tak stane bezodkladne nás o tom informujte mailom na strikingstyle@strikingstyle.sk 

Pokiaľ máte v objednávke rozličné doby odoslania, tovar vám zašleme, až keď budeme mať objednávku pre vás kompletnú. Pokiaľ by ste si želali zaslať určitý tovar skôr, kontaktujte nás, a ak to bude možné dohodneme na individuálnom postupe.DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

UŽ VÁM ŽIADNA ZĽAVA NEUNIKNE. PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A NIČ NEZMEŠKÁTE