strikingstyle@strikingstyle.sk

0 ks 0.00 €


O nás

Striking Style je e-shop s dámskym oblečením, ktoré dovážame zo zahraničia. Postupom času sme sa zamerali na poľskú výrobu, ktorá je vysoko kvalitná, elegantná a pohodlná. Našou dominantou sú prevažne šaty. Nájdete u nás modely vhodné na rôzne spoločenské udalosti, biznis oblečenie, menej formálne oblečenie do práce, ale aj pekné kúsky na voľný čas. Medzi najdominantnejšiu značku, ktorú vám ponúkame je poľská značka Numoco, ktorá je známa dokonalým a vysoko kvalitným prepracovaním, svojou eleganciou a zároveň zmyselnosťou. V našom internetovom obchode vám ponúkame dámske oblečenie od elegantného až po jemnú výstrednosť. Nájdete tu už spomínanú eleganciu, ležérnosť, ale taktiež zopár aj odvážnejších kúskov. Stále sa snažíme o neustále rozširovanie sortimentu, aby sme zabezpečili ešte väčšiu spokojnosť zákazníčiek.

Základom je, aby bol zákazník spokojný a preto sa snažíme aj ceny držať v cenovej hladine, ktorá je prijateľná a pre zákazníka zaujímavá.

 

V Striking Style môžete nakupovať bez obáv, pretože na celý náš tovar sa vzťahuje systém vrátenia a reklamácie tovaru. Všetko prebieha v súlade so zákonom. Dohľad nad naším internetovým obchodom drží Obchodná inšpekcia, ktorá chráni rovnáko Vás ako aj nás.

 

Našim hlavným cieľom je, aby ste sa Vy milé zákazníčky v našom oblečení cítili vždy príjemne a pohodlne a aby nakupovanie v našom e-shope bolo pre Vás príjemným a pohodovým.

 

Držíme krok nie len s módou, ale aj s Vami.

 

Tím Striking Style

 

 DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

UŽ VÁM ŽIADNA ZĽAVA NEUNIKNE. PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A NIČ NEZMEŠKÁTE