0905 736 984 telefonicky kontaktovať nás môžete v pracovné dni od 16:30 do 20:00 hod.

strikingstyle@strikingstyle.sk

0 ks 0.00 €


O nás

Striking Style je e-shop s dámskym oblečením, ktoré dovážame zo zahraničia, hlavne z Nemecka, Maďarska, Talianska, Francúzska a už aj z Poľska od známych a vyhľadávaných výrobcov a dodávateľov. Dodávame tovar, ktorý je v prvom rade kvalitný, materiál príjemný a za prijateľné ceny. V našom obchode sa snažíme ponúknuť dámske oblečenie od elegantného až po jemnú výstrednosť. Nájdete tu už spomínanú eleganciu, ležérnosť, ale taktiež zopár aj odvážnejších kúskov. Stále sa snažíme o neustále rozširovanie sortimentu, aby sme zabezpečili ešte väčšiu spokojnosť zákazníčiek.

Základom je, aby bol zákazník spokojný a preto sa snažíme aj ceny držať v cenovej hladine, ktorá je prijateľná a pre zákazníka zaujímavá.

 

V Striking Style môžete nakupovať bez obáv, pretože na celý náš tovar sa vzťahuje systém vrátenia a reklamácie tovaru. Všetko prebieha v súlade so zákonom. Dohľad nad naším internetovým obchodom drží Obchodná inšpekcia, ktorá chráni rovnáko Vás ako aj nás.

 

Našim hlavným cieľom je, aby ste sa Vy milé zákazníčky v našom oblečení cítili vždy príjemne a pohodlne a aby nakupovanie v našom e-shope bolo pre Vás príjemným a pohodovým.

 

Držíme krok nie len s módou, ale aj s Vami.

 

Váš  tím Striking Style

 

 UŽ VÁM ŽIADNA ZĽAVA NEUNIKNE. PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A NIČ NEZMEŠKÁTE